وب سایت غورزه
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» خريد بهترين و ارزان ترين ها از اينترنت
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Emptyالإثنين أكتوبر 19, 2009 2:49 am من طرف جان بوگو

» کسب ماهيانه 500000تومان تضميني با CN3
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Emptyالأحد سبتمبر 27, 2009 12:48 pm من طرف جان بوگو

» كسب درآمد اينترنتي در سايت مشاغل ايران
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:41 pm من طرف جان بوگو

» سايت کسب در آمد اوکسين ادز
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:27 pm من طرف جان بوگو

» معرفي سايت مطمن براي کسب در آمد
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:51 pm من طرف جان بوگو

» حقوق ماهيانه و مادام العمر
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:47 pm من طرف جان بوگو

» موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:40 pm من طرف جان بوگو

» ارتباط چربي حيواني با سرطان لوزالمعده
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 7:08 pm من طرف غورزه

» بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 6:53 pm من طرف غورزه

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
جان بوگو
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Vote_rcapموبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Voting_barموبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Vote_lcap 
غورزه
موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Vote_rcapموبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Voting_barموبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Vote_lcap 
joju
boo aouf
Admin
mehran1415
sood aloyoon
hamidmaharaje

موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد

موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد Empty موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد

پست من طرف جان بوگو الأحد سبتمبر 20, 2009 4:40 pm

موبایل مجانی هدیه بگیرید.باور نمی کنید کلیک کنید.

توضیحات

گوشی رایگان ؟! جهت ثبت نام به این لینک مراجعه فرمایید: http://www.xpango.com?ref=91933387

هر کسی که گوشی مجانی می خواد زود دست به کار شه !

نمونه عکسهایی از هدایا http://www.xpango.com/fe/htm/gifts/mobile_phones.asp

هر کسی که بدنبال گوشی مدل بالا و عالی مثل ( nokia n97) –( w960i ) و یا ( iphone ) میگرده میتونه با کمی حوصله یکی از این گوشیها یا مدلهای دیگرش رو برای خودش انتخاب کنه. برای دیدن نمونه هایی از هدیه ها کلیک کنید

توضیحات : برای ثبت نام در سیستم نیاز به پرداخت پولی نیست فقط کافی است از طریق لینکی که در قسمت بالا رفته و به آسانی و با صرف 5 دقیقه ثبت نام نمایید .

سایت از نظر امنیت و راحتی کار با آن مطمئن است و جای هیچگونه ناراحتی نیست پس هر چه زودتر عضو شده و برای خود زیر مجموعه بیابید.

هدیه ها : در قسمت هدیه ها بجز گوشی موبایل دستگاه گیم و mp4 هم قابل انتخاب شدن است .

طریقه ی ثبت نام در سایت : ابتدا از طریق لینک بالا وارد شده و یکی از گزینه های بالای سایت را که عبارتنداز : سایت مورد نظر برای ثبت نام ..:: جوایز برندگان ::..لازم به ذکر است که اکثر افرادی که ابتدا در سایت ثبت نام کرده بودند باور نمی کردند که هدیه خود را دریافت خواهند کرد و بعضی از آنها فقط از روی کنجکاوی ثبت نام کرده اند و بعد از کسب اعتبار لازم هدیه خود را در دست گرفته اند.وبعضی هم گفته اند وقتی به دوستانمان این سایت را معرفی کردیم با تمسخر آنها مواجه شدیم اما حالا همه آنها به تکاپو افتاده اند و در سایت عضو شده اند. میتونید بعد از وارد شدن به سایت بالای صفحه سمت راست روی Testimonials کلیک کنید لیست افرادی رو که هدیه شون به دستشون رسیده رو ببینید با عکس محصولات دریافت کرده بر روی لینک عضویت کلیک کنید و به قسمت رجیستر یا عضویت بروید(register)

-----( gaming | mobile | mp3)-----

را انتخاب نمایید شما بهتر است که گزینه ی موبایل را انتخاب کنید بعد وارد صفحه ی مربوط به گوشیها می شوید که در آنجا باید گزینه ی View the Latest Mobile Phones

را انتخاب نمایید وقتی که صفحه ی مربوطه بارگذاری شد انواع گوشیهای هدیه را مشاهده خواهید نمود با بردن موس روی گوشی مورد نظر مدل گوشی و تعداد زیر مجموعه های مورد نظر برای بدست آوردن گوشی نمایان می شود بعد از انتخاب گوشی مورد نظر نام و مدلش را به خاطر بسپارید حالا به اولین صفحه از سایت که وارد شدید برگردید به بالای صفحه رفته و بر روی گزینه ی ( ( Not Registered Yet? SIGN UP! کلیک نمایید و در صفحه ای که باز می شود و در قسمت

( ( Registration Form جاهای خالی را به این صورت کامل کنید . ( همه چیز را به انگلیسی بنویسید )

در قسمت First name نام خود را بنویسید .

در قسمت Last name نام خانوادگی خود را بنویسید .

در قسمت Email آدرس ایمیل خود را بنویسید .

در قسمت Password برای خود یک پاسورد ایجاد کنید البته تعداد حروف برای انتخاب پاسورد بیشتر از 6 حرف باشد .

در قسمت confirm password پاسورد انتخاب شده را دوباره بنویسید .

نحوه ی درج آدرس به انگلیسی به صورت زیر میباشد:
(پلاک = no (پلاک 17 = no17) / واحد = Unit / طبقه = Floor / ساختمان = Bldg / کوچه = Alley / خیابان = St / خیابان بزرگ = Ave / بلوار = Blvd / میدان = Sq / چهارراه = Cross / بعد از = After / قبل از = Before / شرقی = East / غربی = West / شمالی = North / جنوبی = South / جاده = Rd)

مثال ( street taleghany lane sepide )

شما برای انجام شدن بهتر کار فقط یک آدرس را بنویسید و آدرس دیگری را وارد نکنید

در قسمت town/cityنام شهر خود را بنویسید .

در قسمت county/state نام استان خود را بنویسید .

در قسمت country نام کشوری که در ان زندگی می کنید را از لیست انتخاب کنید .

در قسمت post code/zip کد پستی منزل خود را وارد کنید .

در قسمت contact number شماره تلفن خود را بنویسید .

به قسمت how did you hear دست نزنید .

در قسمت Free Gift نام هدیه ای را که از قبل در نظر داشتید از لیست انتخاب کنید .

در قسمت Referral ID اگر شماره ای نوشته شده بود به ان دست نزنید زیرا ثبت نام شما با موفقیت انجام نمی شود ولی اگر شماره ای در کادر نبود شماره ی زیر را در آن بنویسید .

91933387

در قسمتconditions Terms And مربع کوچکی وجود دارد آن را تیک بزنید و بر روی کلمه ی REGISTER کلیک کنید .

اگر همه ی کادرها را به درستی پر کرده باشید صفحه ی بارگذاری شده پیغام تبریک را نمایان می کند ولی اگر درست انجام نداده باشید از شما در خواست می شود که دوباره مراحل را به درستی انجام دهید وقتی که با پیام موفقیت آمیز مواجه شدید نامه ای به ایمیل شما ارسال می شود که در آن لینکی برای فعال سازی اکانت شما گذاشته شده است به ایمیل خود رفته و بر روی لینک کلیک کنید تا صفحه ای جدید باز شود وقتی که صفحه بارگذاری شد در آنجا لینکی مانند زیر :

http://www.xpango.com?ref=91933387

گذاشته شده است که شما باید با آن زیر مجموعه گیری برای خود را آغاز کنید . شماره ای را هم که در آخر لینک شما قرار دارد مانند بالا یادداشت کنید زیرا خیلی مهم است یادتان باشد که هر چه زودتر دست به کار شوید و لینک ثبت نام خود را برای دوستانتان بفرستید تا زیر مجموعه ی شما شوند با اضافه شدن هر نفر به زیرمجموعه ی شما 1 امتیاز خواهید گرفت و بعد از اینکه تعداد زیر مجموعه های شما به مقدار مورد نظر برای هدیه گرفتن گوشی رسید شما می توانید گوشی خود را سفارش دهید تا برسد .

نحوه ی کار با سایت : وارد سایت شده و در بالای صفحه دو کادر می بینید که یکی برای نوشتن ایمیلتان و دیگری برای نوشتن پاسوردی است که با آن ثبت نام کردید پس آنها را در جای اصلی خود بنویسید و بر روی کلمه ی LOGIN کلیک کنید یک صفحه ی جدید باز خواهد شد که در آن تعداد تبلیغات وگزینه هایی در سمت راست است که با کلیک بر روی هر کدام صفحه ای دیگر باز خواهد شد شما ابتدا برای فهمیدن تعداد زیر مجموعه ها باید بر روی گزینه ی my account در سمت راست کلیک کنید .

شما باید به تعداد زیر مجموعه های در خواستی برای هدیه توجه کنید و این را بدانید که این کار صد در صد عملی است خود من برایn96 ثبت نام کرده ام و باید حدود 40 زیر مجمو عه پیدا کنم اما نگران نباشید زیرا شما با گذاشتن لینک خود و کمی آموزش به دیگران راحت بیشتر از 200 زیر مجموعه بیابید من خودم از یکی از دوستانم شنیده ام که کسی از دوستانش زیر مجموعه های خود را تا 123 نفر رسانده و سفارش هدیه ی خود را داده است که حدود دو تا سه هفته ی دیگر برایش می رسد .

کمک برای زیر مجموعه گیری : برای گرفتن زیر مجموعه از یک نفر هم دریغ نکنید شما می توانید در سایت :

www.google.com

آگهی رایگان را تایپ کنید و روی کلمه ی جستجو کلیک کنید وقتی که صفحه باز شد می توانید در لینکهای جستجو شده رفته و در انها ثبت نام کنید و به تبلیغ اگهی خود بپردازید و این را هم در نظر بگیرید که اگر این کار بکنید ممکن است در طول یک یا دو هفته تا 18 زیر مجموعه بیابید . سایت مورد نظر برای ثبت نام بر روی این لینک کلیک کنید و به قسمت رجیستر یا عضویت بروید(register)به فکر روزی باشین که گوشیتون میاد دستتون برای کپی کردن این مطالب و بروز ان در قسمتهای دیگر انها را از بالا به پایین کشیده و کنترا + c را فشار دهید و در قسمت مورد نظر paste کنید موفق و موید باشیدنکته بسیار مهم:برا یزیر مجموعه گیری به کدی که در ادرس ایمیل برای شما ارسال شد نیاز دارید.ان کد را به این صورت لینک کنید http://www.xpango.com?ref=your code

ودر انتها بعد از ثبت نام. برای ورود به سایت از ادرس ایمیل خود (ایمیلی که با آن ثبت نام کردید) به عنوان نام کاربری استفاده کنید. نکته : تمام اطلاعات بعد از ثبت نام قابل تغییر است..:: چند تذکر مهم ::..1- در یک کامپیوتر بیش از یک بار ثبت نام نکنید : چون این کار باعث حذف اکانت شما میشود. 2- هیچ وقت از مکانهایی مانند کافی نت ثبت نام نکنید : چون امکان دارد شخص دیگری بر اثر عدم آگاهی، در همان کامپیوتری که شما ثبت نام کردید او هم ثبت نام کند. در این صورت عضویت شما باطل خواهد شد .طریقه عضو گیریبعد از ورود به سایت در بخش کاربری خود جلوی Referral Link لینک شما قرار دارد که از طریق این لینک میتوانید دوستان خودتان را به سایت معرفی بکنید به عنوان مثال شما برای بدست آوردن مثلا w810 باید 15 نفر را معرفی بکنید و آن 15 نفر هم هر کدام 1 نفر رو معرفی بکنن تا 15 امتیاز شما کامل بشود ویتوانید گوشی موبایلو هدیه بگیرید**اگه خیلی ساده تر بگم شما هزار تا هم زیر مجموعه بگیرید برایتان فرقی نمیکنه و هیچ امتیازی نمیگیرید بلکه هر زیر مجموعه ی زیر مجموعه ی شما به شما امتیاز میدهید.راهنمایی دوستان که نمی دونند چطور زیرمجموعه خود را افزایش بدهند- آسونترین روش دعوت کردن دوستان خودتونه 2- ایجاد کردن وبلاگ و کپی کردن مطالب وبلاگ من در وبلاگ خودتون (البته بجای لینک من لینک خودتونو قرار بدید)3- ازطریق سایت های آگهی ایرانی که تعدادشون هم زیاده وهم به صورت مجانی به شما اجازه میدن تبلیغ بکنید (لیست تعدادی از این سایت ها : ایستگاه . هفت رنگ . رهنما . آگهی نامه و... )4- تبلیغ وبلاگ خودتون با نظر دادن در وبلاگ ها وسایتهای دیگه (در این روش آمار خودتونو در موتور های جستجو مثل گوگل هم بالا میبرید)5- جمع کردن ایمیل افرادی که وبلاگ ویا وب سایت دارن وفرستادن آدرس وبلاگتون به ایمیل اون ها 6- ورود به چت روم های ایرانی وتبلیغ خودتون (میتونید چت روم ها رو توی یاهو سرچ کنید)دریافت هدیه بعد از جمع کردن امتیازات کامل و رسیدن امتیازات شما به حد نساب یک ایمیل به اینباکس ایمیل شما فرستاده می شه که امتیازات شما کامل شد و هدیه برای شما فرستاده می شود.

برای عضویت بروی لینک زیر کلیک کنید
http://www.xpango.com?ref=91933387

و جلوی مساوی کد خود را بنویسید و به بقیه این ادرس را بدهید تا زیر مجموعه تان شوند
جان بوگو
جان بوگو
مدیر کل سایت غورزه
مدیر کل سایت غورزه

تعداد پستها : 223
Registration date : 2008-03-19

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة