وب سایت غورزه
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» خريد بهترين و ارزان ترين ها از اينترنت
زندگينامه ويکتور والدس Emptyالإثنين أكتوبر 19, 2009 2:49 am من طرف جان بوگو

» کسب ماهيانه 500000تومان تضميني با CN3
زندگينامه ويکتور والدس Emptyالأحد سبتمبر 27, 2009 12:48 pm من طرف جان بوگو

» كسب درآمد اينترنتي در سايت مشاغل ايران
زندگينامه ويکتور والدس Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:41 pm من طرف جان بوگو

» سايت کسب در آمد اوکسين ادز
زندگينامه ويکتور والدس Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:27 pm من طرف جان بوگو

» معرفي سايت مطمن براي کسب در آمد
زندگينامه ويکتور والدس Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:51 pm من طرف جان بوگو

» حقوق ماهيانه و مادام العمر
زندگينامه ويکتور والدس Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:47 pm من طرف جان بوگو

» موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد
زندگينامه ويکتور والدس Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:40 pm من طرف جان بوگو

» ارتباط چربي حيواني با سرطان لوزالمعده
زندگينامه ويکتور والدس Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 7:08 pm من طرف غورزه

» بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران
زندگينامه ويکتور والدس Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 6:53 pm من طرف غورزه

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
جان بوگو
زندگينامه ويکتور والدس Vote_rcapزندگينامه ويکتور والدس Voting_barزندگينامه ويکتور والدس Vote_lcap 
غورزه
زندگينامه ويکتور والدس Vote_rcapزندگينامه ويکتور والدس Voting_barزندگينامه ويکتور والدس Vote_lcap 
joju
boo aouf
Admin
mehran1415
sood aloyoon
hamidmaharaje

زندگينامه ويکتور والدس

زندگينامه ويکتور والدس Empty زندگينامه ويکتور والدس

پست من طرف جان بوگو الخميس مارس 20, 2008 1:43 am

پیروزی یا شکست تیم گر چه متصل به زحمات همه بازیکنان حاضر دریک تیم است ولی اگر کمی دقیقتر به ارزشیابی کارهای یکایک بازیکنان درزمین انجام می دهنند نگاه کنیم سهم دروازهبان از همه حساس تر وبا ارزش تر میتواند باشد یک دروازهبان خوب قادراست جلوی بعضی از شانس های طرف را بگیرد یا خنثی کندبه هر صورت گلر بایددارای قوی تشخیص صحیح ـ سرعت اتخاز تصمیم ـ سرعت عمل با اعصابی قوی ـ اطمینان به نفس واعتماد به دستهای خود داشته باشد دروازهبان برای گرفتن توپ هایی از روبه رو شوت میشود بایستی وسط دروازه کمی به جلو بایستد وبرای گرفتن شوت های اطراف بایستی زاویه همان سمت را ببندد اگر یک کمی جلو تر از دروازه بازی کند به نفع خود بازی کرده است وقتی کرنر می زنند باید رو به رو زمین وسط دروازه بایستد چون دویدن از وسط دروازه به اطراف راحتر ونزدیکتر است ودر فاصله ای که توپ ها منطقه بین کرنر وپنالتی را طی می کنند باید دئر این فاصله زمانی جابرای گرفتن توپ بئست آورد اگرقادر به گرفتن توپ است عمل کند گلر نباید درآمدن و نیامدن توپ از دروازه شک کند ونیمه راه برگردد.

جذاب و روراست است ، با چهره ای کودکانه و البته وفادار و پرتلاش در "بارسلونا".
"ویکتور والدس" دروازه بان جوان و مستعدی است که این خصوصیات ، انتقاد از او را دشوار میسازد !
اما چرا انتقاد؟! برای اینکه "والدس" علیرغم درخشش و موفقیت خود در حفاظت از دروازه "بارسا" و رفتار دلپذیری که او را محبوب هواداران و همچنین مربی تیم ساخته ، اغلب هدف این پرسش است که چرا به تیم ملی دعوت و لااقل دروازه بان دوم و پشتوانه "کاسیاس" نمی شود !

تمام رویای حرفه ای و کارنامه ورزشی این سنگربان 25 ساله (متولد 14 ژانویه 1982 ) ، در تیم فوتبال "بارسا" خلاصه می شود.
"ویکتور والدس آریباس" بازی و سرگرمی کودکانه خود با توپ فوتبال را کاملا جدی گرفت و هدایت مربی اولیه و توجه والدین موجب پیوستن او به یک تیم حرفه ای به نام "پناچینکو کوپاس" شد. در 9 سالگی مورد پذیرش رده پایه باشگاه "بارسلونا" قرار گرفت و با تیم های کودک و نوجوان آنها شروع کرد اما کوچکتر از آن بود که هنگام انتقال خانواده به شهر "تنه ریف" تنها بماند. این بدشانسی او را از "بارسلونا" دور کرد اما "ویکتور" کوچولو چنان جدی و مستعد بود که از یاد نرفت و سه سال بعد دوباره جذب باشگاه شد.
"والدس" قدر این فرصت مجدد را دانست و در سیستم مسابقات و رده بندی استعداد های جوان "بارسا" حسابی خودنمایی کرد و طی چند سال آتی صعودی مداوم داشت.
سال 2000 مرحله ترقی و حاصل زحمت های او بود و به رده بزرگسالان "بارسلونا" پیوست و در آغاز فصل 2003 - 2002 موقعیت او در تیم اصلی تثبیت شد.
در اوایل فصل جانشین ستاره آرژانتینی "روبرتو بونانو" بود اما با ورود سرمربی جدید "رادومیر آنتیچ" فرصتهای جدیدی نصیب سنگربان جوان شد.
برای عشاق این دروازه بان خوش قیافه و نیز پاسخ به کنجکاوی فوتبالدوستانی که چندان آشنایی با سابقه و توانایی های "ویکی" ندارند ، باید اعتراف کرد
که گستره عرضی شهرت او در واقع از فصل 2004 - 2003 شکل گرفت و به عنوان دروازه بان اول تیم ، جایگاه ثابتی یافت.
"ویکتور والدس" تقریبا در کلیه بازیهای فصل 2005 - 2004 حافظ دروازه "بارسا" بود و از مهره های اصلی و محبوب تیم در کسب اولین عنوان قهرمانی در لیگ پس از شش سال حسرت به شمار میرفت. جایزه ویژه "جام زامورا" برای بهترین دروازه بان اسپانیا نیز به "والدس" تعلق گرفت.
در جام باشگاهها 2006 - 2005 با بلایی که بر سر "تیه ری هانری" آورد و او را دو بار در موقعیت های عالی گلزنی ناکام گذاشت ، محبوب دلهای هواداران و ستاره درخشان تیم در کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شد. درخشش او دراین فینال در برابر "آرسنال" مجوز اعتبار فردی وی بود.

"ویکتور" هنوز پسر منظم و حرف شنو خانواده و دور از جنجال و حاشیه سازی یا تفریحات دردسرساز و کلوپ های شبانه است.
البته از شیطنت پشت فرمان نمیتوان گذشت و "ویکی" از آن دسته ستارگان عشق فرمان و صاحب کلکسیون اتومبیل های لوکس است !
سرگرمی آخر هفته ، پیک نیک حومه شهر با مسابقات سرعت و تپه نوردی و رقابت مرگبار سر پیچ های تند جاده برای او نیز پاتوق محبوب و محل تخلیه روانی و فشار عصبی لیگ است ! این شیوه معمول ستارگان فوتبال محسوب می شود ...
محبوبیت "ویکتور والدس" بین هواداران "بارسا" چنان قوی و رو به افزایش است که پس از هنرنمایی اخیر او در گرفتن پنالتی برابر سانتاندر و پیروزی 2 بر صفر بارسا با گلهای رونالدینیو در 11 فوریه ، جشن اختصاصی اش با هجوم گروهی که اغلب دختران دوربین به دست و جیغ کشان بودند ، به هم ریخت !
"والدس" که قهرمانی در لالیگا ( فصل 2006 - 2005 ) و همین طور سوپر جام اسپانیا ( 2007 - 2006 ) را در کنار تنها تیم عمر ورزشی خود به کارنامه اش افزوده ( 2007 - 2006 ) ، از معدود ستارگان فوتبال جهان است که از کودکی تا دوران حرفه ای فقط با یک تیم همراه بوده و در تیم ملی هم بازی نکرده است ! البته خیلی ها اعتقاد دارند که جای او در جام جهانی 2006 نیز خالی بود و به زودی شماره یک تیم اسپانیا و حتی جانشین بر حق "زوبی زارتا" خواهد شد ...
این محبوبیت همراه با چهره جذاب و اندام متناسب ( قد 183 سانتی متر و وزن 78 کیلو گرم ) ، در عرصه مد و تبلیغات نیز شهرت قابل توجهی نصیب او کرده و به ویژه در تبلیغ لباسهای رسمی و کت و شلوار موفق است.
"ویکتور والدس" پسر محبوب "فرانک رایکارد" مربی تیم است اما در کنار تحسین و تایید ، او به هم تیمی خود "ساموئل اتوئو" نیز توصیه کرده که وقتی آرامش خود را بازیافت ، به تیم برگردد و البته با توضیح در مورد رفتار اخیر و عدم بازی و تمرین با تیم ، "رایکارد" را راضی کند.
"والدس" درباره حاشیه ها و حساسیت های نژادی و تبعیض ، تجربه خوبی دارد و "سامی" را درک می کند. چرا که شایع است علت اصلی عدم دعوت او به تیم ملی ، اصلیت کاتالونیایی اش است که در نظر کاستیلی های متعصب ، "ویکتور" با آن همه تعصب به ملیتش ، هنوز اسپانیایی اصیل محسوب نمی شود !
جان بوگو
جان بوگو
مدیر کل سایت غورزه
مدیر کل سایت غورزه

تعداد پستها : 223
Registration date : 2008-03-19

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه