وب سایت غورزه
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» خريد بهترين و ارزان ترين ها از اينترنت
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Emptyالإثنين أكتوبر 19, 2009 2:49 am من طرف جان بوگو

» کسب ماهيانه 500000تومان تضميني با CN3
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Emptyالأحد سبتمبر 27, 2009 12:48 pm من طرف جان بوگو

» كسب درآمد اينترنتي در سايت مشاغل ايران
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:41 pm من طرف جان بوگو

» سايت کسب در آمد اوکسين ادز
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:27 pm من طرف جان بوگو

» معرفي سايت مطمن براي کسب در آمد
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:51 pm من طرف جان بوگو

» حقوق ماهيانه و مادام العمر
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:47 pm من طرف جان بوگو

» موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:40 pm من طرف جان بوگو

» ارتباط چربي حيواني با سرطان لوزالمعده
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 7:08 pm من طرف غورزه

» بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 6:53 pm من طرف غورزه

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
جان بوگو
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Vote_rcapدو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Voting_barدو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Vote_lcap 
غورزه
دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Vote_rcapدو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Voting_barدو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Vote_lcap 
joju
boo aouf
Admin
mehran1415
sood aloyoon
hamidmaharaje

دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند

دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند Empty دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند

پست من طرف جان بوگو السبت مايو 10, 2008 1:47 am

باشگاه استقلال تهران قصد دارد براي نيم فصل دوم ليگ برتر آينده، دو بازيكن خود را ترانسفر كند

دو بازيكن تيم فوتبال استقلال ترانسفر مي‌شوند A0429299
به گزارش خبرگزاري فارس، در شرايطي كه مديرعامل باشگاه براي فصل جاري ترانسفر دو بازيكن از جمله آرش برهاني را در برنامه خود داشت، به دليل نتايج ضعيف و عملكرد نه چندان قابل توجه بازيكنان، موفق به انجام اين كار نشد.
علي فتح‌ا..زاده قصد دارد در فصل آينده و در تعطيلات نيم فصل، دو تن از بازيكنان را ترانسفر كند و از اكنون هم دنبال فراهم شدن مقدمات اين است.
مسئولان اين تيم حاضر نيستند نام اين دو بازيكن فاش شود تا با خيال آسوده تري با باشگاه‌هاي مورد نظر مذاكره كنند و اين بازيكنان هم افت نكنند.
مسئولان استقلال قصد دارند دو بازيكن در پست بازيكناني كه قصد ترانسفر آنها را دارند، جذب كنند تا هنگام خروج آنها از تيم، كادر فني با كمبود بازيكن مواجه نشود.
جان بوگو
جان بوگو
مدیر کل سایت غورزه
مدیر کل سایت غورزه

تعداد پستها : 223
Registration date : 2008-03-19

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة