وب سایت غورزه
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» خريد بهترين و ارزان ترين ها از اينترنت
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Emptyالإثنين أكتوبر 19, 2009 2:49 am من طرف جان بوگو

» کسب ماهيانه 500000تومان تضميني با CN3
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Emptyالأحد سبتمبر 27, 2009 12:48 pm من طرف جان بوگو

» كسب درآمد اينترنتي در سايت مشاغل ايران
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:41 pm من طرف جان بوگو

» سايت کسب در آمد اوکسين ادز
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:27 pm من طرف جان بوگو

» معرفي سايت مطمن براي کسب در آمد
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:51 pm من طرف جان بوگو

» حقوق ماهيانه و مادام العمر
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:47 pm من طرف جان بوگو

» موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:40 pm من طرف جان بوگو

» ارتباط چربي حيواني با سرطان لوزالمعده
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 7:08 pm من طرف غورزه

» بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 6:53 pm من طرف غورزه

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
جان بوگو
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Vote_rcapبازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Voting_barبازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Vote_lcap 
غورزه
بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Vote_rcapبازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Voting_barبازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Vote_lcap 
joju
boo aouf
Admin
mehran1415
sood aloyoon
hamidmaharaje

بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران

بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران Empty بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران

پست من طرف غورزه الأربعاء يوليو 01, 2009 6:53 pm

رسانه هاي ايتاليا روز گذشته از حضور احتمالي «رونالدو» ستاره فوتبال برزيل در فيلمي ايراني استقبال کردند. پس از آنکه اوايل هفته اعلام شد محمدحسين لطيفي کارگردان ايراني قصد دارد فيلمي درباره «رونالدو» بسازد، رسانه هاي ايتاليا امروز به انعکاس آن پرداختند. روزنامه «گاتزتا دلواسپورت» معتبرترين روزنامه ورزشي ايتاليا امروز در مقاله يي با عنوان «فيلمي براي صلح» به بيان اين موضوع پرداخت؛ «با همکاري اتاق بازرگاني ايران - برزيل، زندگي رونالدو در يک فيلم ايراني به تصوير کشيده خواهد شد. محمدحسين لطيفي کارگردان ايراني اين فيلم، آن را صرفاً براي کودکان فلسطيني در اردوگاه هاي پناهندگان خواهد ساخت.» دلواسپورت در ادامه نوشت؛ «طبق توافقي که در چند روز آينده ميان مدير برنامه هاي رونالدو و رئيس اتاق بازرگاني ايران- برزيل امضا خواهد شد، اين چهره سرشناس دنياي فوتبال سفير صلحي براي خاورميانه خواهد شد.» اين توافقنامه که به نوشته اين روزنامه بسيار جامع خواهد بود، اين امکان را مي دهد که «رونالدو» علاوه بر بازي در فيلم به عنوان واسطه براي ترويج صلح در فلسطين فعاليت کند. دلواسپورت همچنين آورده است؛ «اين پروژه ايراني که «رونالدو شماره 9» نام خواهد داشت، اولين تلاش براي به سينما آوردن رونالدو نيست. در سال 2004 نيز فرناندو ميرلس کارگردان اثر معروف «کوري» قصد داشت زندگي رونالدو را در قالب فيلمي به تصوير بکشد. دو ماه قبل نيز مسوولان باشگاه کورينتيانس براي ساخت اثري مستند درباره رونالدو با کمپاني فوکس برزيل به توافق رسيده بودند.» خبرگزاري «آنسا»ي ايتاليا نيز به نقل از فرخ فرجي رئيس اتاق بازرگاني ايران- برزيل اعلام کرد مذاکرات براي حضور رونالدو در اين فيلم احتمالاً تا چند روز آينده به امضاي توافقنامه خواهد انجاميد. به گزارش اين رسانه رسمي ايتاليا، تعيين ارزش مالي اين توافقنامه برعهده فرخ فرجي و مدير برنامه هاي رونالدو خواهد بود. منابع نزديک به اين پروژه اعلام کردند رونالدو يک «پيام آور صلح» در خاورميانه خواهد بود. طي چند سال گذشته، تمايل فيلمسازان براي به سينما کشاندن ستاره هاي دنياي فوتبال شکل جدي تري به خود گرفته است. در سال 2008 فيلم «مارادونا» به کارگرداني امير کاستاريکا که به جشنواره کن آمد، مورد استقبال فراوان قرار گرفت. امسال نيز کن لوچ کارگردان نامدار انگليسي، اريک کانتونا ستاره سرشناس سابق باشگاه منچستريونايتد را محور اصلي فيلم جديدش قرار داد و به بخش رقابتي جشنواره کن آمد.
غورزه
غورزه
Admin
Admin

تعداد پستها : 101
Registration date : 2007-10-14

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة