وب سایت غورزه
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» خريد بهترين و ارزان ترين ها از اينترنت
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Emptyالإثنين أكتوبر 19, 2009 2:49 am من طرف جان بوگو

» کسب ماهيانه 500000تومان تضميني با CN3
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Emptyالأحد سبتمبر 27, 2009 12:48 pm من طرف جان بوگو

» كسب درآمد اينترنتي در سايت مشاغل ايران
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:41 pm من طرف جان بوگو

» سايت کسب در آمد اوکسين ادز
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:27 pm من طرف جان بوگو

» معرفي سايت مطمن براي کسب در آمد
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:51 pm من طرف جان بوگو

» حقوق ماهيانه و مادام العمر
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:47 pm من طرف جان بوگو

» موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:40 pm من طرف جان بوگو

» ارتباط چربي حيواني با سرطان لوزالمعده
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 7:08 pm من طرف غورزه

» بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 6:53 pm من طرف غورزه

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
جان بوگو
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Vote_rcapطالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Voting_barطالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Vote_lcap 
غورزه
طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Vote_rcapطالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Voting_barطالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Vote_lcap 
joju
boo aouf
Admin
mehran1415
sood aloyoon
hamidmaharaje

طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم

طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم Empty طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم

پست من طرف جان بوگو السبت مايو 10, 2008 1:42 am

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال تهران گفت: براي بازگشت به ميدان منتظر اجازه پزشك هستم.

طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم A0412024

در گفت و گو با فارس

طالب‌لو: منتظر مجوز پزشك براي بازگشت هستم

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال تهران گفت: براي بازگشت به ميدان منتظر اجازه پزشك هستم.

وحيد طالب‌لو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت:‌ مصدوميت من به طور كامل بهبود پيدا نكرده است. همچنان زير نظر امين ‌نوروزي تمرين مي‌كنم و براي بازگشت به ميدان منتظر اجازه پزشك هستم.
وحيد طالب‌لو دو هفته است به دليل آسيب‌ديدگي عضله پا در تمرين شركت نمي‌كند.
اشكان نامداري پس از مصدوميت وي، در تركيب اصلي تيم فوتبال استقلال قرار گرفت.
جان بوگو
جان بوگو
مدیر کل سایت غورزه
مدیر کل سایت غورزه

تعداد پستها : 223
Registration date : 2008-03-19

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة