وب سایت غورزه
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» خريد بهترين و ارزان ترين ها از اينترنت
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Emptyالإثنين أكتوبر 19, 2009 2:49 am من طرف جان بوگو

» کسب ماهيانه 500000تومان تضميني با CN3
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Emptyالأحد سبتمبر 27, 2009 12:48 pm من طرف جان بوگو

» كسب درآمد اينترنتي در سايت مشاغل ايران
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:41 pm من طرف جان بوگو

» سايت کسب در آمد اوکسين ادز
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 5:27 pm من طرف جان بوگو

» معرفي سايت مطمن براي کسب در آمد
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:51 pm من طرف جان بوگو

» حقوق ماهيانه و مادام العمر
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:47 pm من طرف جان بوگو

» موبايل مجاني هديه بگيريد!! باور نمي کنيد
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Emptyالأحد سبتمبر 20, 2009 4:40 pm من طرف جان بوگو

» ارتباط چربي حيواني با سرطان لوزالمعده
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 7:08 pm من طرف غورزه

» بازتاب حضور رونالدو در سينماي ايران
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Emptyالأربعاء يوليو 01, 2009 6:53 pm من طرف غورزه

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
جان بوگو
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Vote_rcapفرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Voting_barفرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Vote_lcap 
غورزه
فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Vote_rcapفرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Voting_barفرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Vote_lcap 
joju
boo aouf
Admin
mehran1415
sood aloyoon
hamidmaharaje

فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است

2 مشترك

فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Empty فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است

پست من طرف جان بوگو الخميس مارس 20, 2008 2:26 am

فرگوسن: رونالدو یک بازیکن افسانه ای است

سر آلکس فرگوسن پس از درخشش کریستیانو رونالدو در پیروزی پرگل مقابل نیوکاسل، این بازیکن را یک بازیکن افسانه ای خواند.

به نقل از این د نیوز، رونالدو در دیدار شب گذشته منچستر یونایتد مقابل نیوکاسل که به پیروزی 6 بر صفر شیاطین سرخ انجامید موفق شد سه گل به ثمر برساند که این موضوع ستایش سرمربی این تیم را بر انگیخت.

فرگوسن پس از نخستین هت تریک رونالدو با پیراهن منچستر یونایتد گفت: "از این پس شاهد هت تریک های دیگر این بازیکن خواهیم بود. او در بسیاری از مواقع در آستانه رسیدن به سه گل در یک بازی بوده اما امروز موفق شده با انجام یک نمایش عالی به این خواسته خود برسد."

وی افزود: "به ثمر رساندن 22 گل تا این جای فصل، فوق العاده و باورنکردنی است. تعجب نمی کردیم اگر او فصل گذشته چنین نمایشی را از خود به اجرا می گذاشت چرا که عزم این بازیکن جدی است و از پس انجام آن برخواهد آمد."

اين مطلب آخرين بار توسط جان بوگو در الثلاثاء أبريل 15, 2008 5:09 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
جان بوگو
جان بوگو
مدیر کل سایت غورزه
مدیر کل سایت غورزه

تعداد پستها : 223
Registration date : 2008-03-19

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است Empty رد: فرگوسن: رونالدو يک بازيکن افسانه اي است

پست من طرف غورزه الخميس مارس 20, 2008 7:03 am

ممنونم
غورزه
غورزه
Admin
Admin

تعداد پستها : 101
Registration date : 2007-10-14

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة